Конспекти уроків

1. Урок - екскурсія у галерею "Графіки функцій" (9 клас)


Тема уроку: Функції. Властивості функцій.

Мета уроку: Узагальнити і систематизувати знання учнів про функції, їх властивості. Перевірити вміння визначати і застосовувати ці властивості при розв’язуванні вправ.

Розвивати логічне мислення, аналітичні та дослідницькі навички.

Формувати графічну культуру, навички групової та індивідуальної роботи.

Виховувати культуру розумової праці, вміння точно і логічно викладати думки, відповідальність при виконанні групових завдань

Тип уроку: Урок узагальнення і систематизації знань.

Вид уроку : Урок – екскурсія.

Обладнання уроку: Таблиці, картки з графіками функцій.

2. Урок - ділова гра "Засідання бізнес - клубу" (9 клас)


Тема уроку: Властивості функції.

Мета уроку: Закріплювати в учнів уміння досліджувати функції: знаходити область визначення та множину значень, визначати, коли функція набуває додатних та від’ємних значень.

Розвивати увагу, творчі здібності, вдосконалювати вміння робити висновки та узагальнення.

Виховувати спостережливість, навички групової діяльності, відповідальність.

Тип уроку: Урок закріплення вмінь та навичок.

Обладнання уроку: Таблиці,  карточки,  мультимедійна дошка.

3. Урок - мандрівка у країну "Перетворення функцій"(9 клас)


Тема уроку:  Перетворення графіків функцій.

Мета уроку: Формувати вміння виконувати нескладні перетворення графіків функцій: розтягнення, стиснення, перенесення;  виховувати в учнів графічну культуру.

Тип уроку:  Урок формування нових знань.

Обладнання уроку: Мультимедійна дошка, таблиці, картки із завданнями, сигнальні картки.

Вид уроку:  Урок  - мандрівка.

4. Урок - звіт "Довжина кола. Площа круга" (8 клас)


Тема уроку: Довжина кола. Площа круга.

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Довжина кола. Площа круга»;

розвивати математичне мислення і мову, пам’ять, вміння аналізувати, робити висновки;

виховувати культуру здійснення математичних записів, охайність, наполегливість, самостійність під час роботи;

формувати навички групової роботи.

5. Урок - панорама "Вектори на площині" (9 клас)


Тема уроку: Вектори на площині. 

Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів  з теми, продемонструвати практичне застосування векторів у житті;

формувати навички групової роботи, виховувати командну взаємодію;

розвивати старанність, культуру  математичного мовлення, логічне мислення;

Обладнання уроку: мультимедійна  дошка. 

6. Факультативне інтегроване заняття "Банки і банківська справа"

Мета: повторити правила знаходження відсотків від числа та  числа за його відсотками. Розширити знання про банки та банківську систему;
навчити застосовувати отримані знання під час розв'язання завдань;
розвивати математичне та економічне мислення, мовлення, увагу, пам'ять;
формувати вміння аналізувати, робити висновки;
виховувати самостійність мислення, творчість, відповідальність.
Обладнання: роздатковий матеріал, мультимедійні засоби, презентації.
Продовження...

7. Урок - вікторина "Розв’язування квадратних рівнянь"

Мета: узагальнити та систематизувати знання, вміння та навички учнів з теми, повторити способи розв’язування квадратних рівнянь;
розвивати логічне мислення, творчі здібності учнів, уміння знаходити раціональні способи розв’язування рівнянь, сприяти розвитку уваги та пам’яті;
виховувати точність, охайність.
Епіграф уроку:
Недостатньо мати добрий розум.
Головне - раціонально застосувати його.
Р. Декарт
Хід уроку
Продовження...

8. Урок - змагання "Натуральні числа. Порівняння натуральних чисел. Додавання і віднімання натуральних чисел" (узагальнити та систематизувати знання учнів з теми)

Мета: закріпити набуті знання та сформовані навички учнів про натуральні числа, їх запис, порівняння, додавання і віднімання;
розвивати логічне мислення, вміння на практиці застосовувати отримані теоретичні знання;
виховувати інтерес до математики як до науки, необхідної для використання у повсякденному житті.
Метод - групова робота.
Клас поділено на 5 груп. Учні обирають девіз та назву команди. Кожна команда повинна пройти всі етапи змагання.
Журі у складі учнів 8-х класів оголосить переможців, проаналізує помилки та дотримання правил безпеки  на кожному етапі змагання.
За правильне виконання кожного завдання  команда отримує фішку.
Перемагає команда, яка зібрала найбільшу кількість фішок, затративши на це мінімальний час.
Продовження...

Немає коментарів:

Дописати коментар